Глава держави вручив державні нагороди десантникам 95-ї бригади

Під робочої поїздки на Житомирщину Президент, Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України Петро Порошенко відвідав 95 окрему десантно-штурмову бригаду. Про це повідомили у прес-службі Президента України.

Глава держави вручив державні нагороди військовослужбовцям за особисті заслуги у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддані дії та зразкове виконання військового обов’язку. Об этом сообщает vpoltave.in.ua со ссылкой на СМИ.


ʺЯ хочу сказати вам як Президент і як Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України я пишаюся українським військом, пишаюся такими воїнами як ви. Дуже небагато в світі армій, які мають такі вміння, такий досвід і таку здатність перемагати в найскладніших умовах. Дякую вам за служіння Україні, за мужність і самовідданістьʺ, — сказав Президент українським десантникам.


Глава держави нагадав героїчний шлях бригади в ході боїв проти російського агресора та найманців Кремля на сході України. ʺВи робили все не шкодуючи власного життя заради свободи, суверенітету, територіальної цілісності і незалежності нашої державиʺ, — сказав Петро Порошенко та згадав унікальний військовий рейд 95-ї бригади тилами ворога, який дозволив не лише звільнити українську територію, а й вивести інші українські підрозділи, які були у ворожому оточенні.


ʺВажко собі уявити 470 кілометрів, в тому числі 170 по тилах противника. Прорив лінії оборони російських військ, визволення десятків міст, сіл і селищ, виведення з ворожого оточення своїх бойових побратимів. Кожен кілометр на цьому шляху – це кілометр слави українського війська, неймовірна хоробрість і блискуче виконання завдань командування. Честь і слава безстрашним героям, який здійснили цей рейдʺ, — сказав Верховний Головнокомандувач Збройних Сил та нагадав, що ʺзавдяки мужності і героїзму українських воїнів, зокрема й воїнів-десантників, було звільнено дві третини українського Донбасуʺ.


ʺВід імені українського народу як Президент і Верховний Головнокомандувач ЗСУ висловлюю щиру подяку воїнам-десантникам 95-ї одшб, всьому особовому складу десантно-штурмових військ ЗСУ. Це ви нерушимою стіною стоїте на захисті свободи і незалежності нашої держави. Завдяки вам, завдяки нашій армії український народ може працювати і змінювати країну – велику, авторитетну країну вільних, заможних і щасливих людейʺ, — сказав Петро Порошенко.


Президент зазначив, що багато героїв – десантників відали своє життя, захищаючи рідну землю. Присутні вшанували пам’ять загиблих воїнів хвилиною мовчання.


Глава держави відзначив державними нагородами 15 військовослужбовців бригади. Зокрема, орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня нагороджено лейтенанта Владислава Колодинського та капітана Андрія Крисюка.


Орден ʺЗа мужністьʺ ІІІ ступеня отримали прапорщики Сергій Данилівський та Сергій Нікітін, старшини Віктор Мельнийчук та Борис Харчук, молодший сержант Віктор Недашківський, старші сержанти Владислав Пічман, Сергій Романюк і Дмитро Ткачук.


Медаллю ʺЗа військову службу Україніʺ відзначено солдата Олега Гаврилюка, старших солдатів Сергія Коцара, Дениса Складанного, Юрія Шевченка та старшину Артура Охрименка.

Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/glava_derzhavy_vruchyv_derzhavni_nagorody_desantnykam_95i_brygady_310294.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя