Зареєстровано організацію, що реалізовуватиме ініціативу Балоги по притулках для собак

Зареєстровано організацію, що реалізовуватиме ініціативу Балоги по притулках для собак

Йдеться про громадську організацію, до якої увійдуть захисники тварин і ключові чиновники міст Закарпаття, яка втілюватиме в життя приватну ініціативу Віктора Балоги по облаштуванню в районних центрах краю цивілізованих притулків для бездомних тварин.

Реєстрацію здійснено відповідно до статей 14, 15 Закону України «Про об’єднання громадян» на підставі установчих зборів засновників від 24.04.2012 р. про створення та затвердження статуту Організації.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, 7 квітня в прес-центрі "Закарпаття" керівники кількох закарпатських міст разом з Віктором Балогою підписали Меморандум з вирішення проблеми безпритульних тварин. Тоді ж було прийнято рішення вважати це зібрання установчими зборами по створенню нової громадської організації, якій згодом будуть передані функції по утриманню зазначених притулків. Головою організації було обрано зоозахисника Віру Романову. Власне вона і зайнялася створенням і реєстрацією цієї організації. Таким чином було покладено початок реалізації ініціативи Віктора Балоги щодо вирішення на Закарпатті проблеми безпритульних тварин приватним коштом.


Источник: “http://zakarpattya.net.ua/News/96033-Zareiestrovano-orhanizatsiiu-shcho-realizovuvatyme-initsiatyvu-Balohy-po-prytulkakh-dlia-sobak”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя